Założyciel Cardano wzywa do skupienia się na kryptowalutach w głosowaniu wyborczym w USA

Charles Hoskinson wzywa społeczność kryptowalutową do strategicznego głosowania, krytykując politykę Bidena i naciskając na korzystne przepisy dotyczące kryptowalut.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

  • Charles Hoskinson krytykuje podejście regulacyjne administracji Bidena do kryptowalut, które opisuje jako “regulację przez egzekwowanie”.
  • Hoskinson argumentuje, że ten styl regulacyjny zdusił innowacje i doprowadził do utraty miejsc pracy w branży kryptowalut.
  • Podkreśla brak demokratycznych prawyborów, sugerując, że mogłyby one ujawnić malejące kompetencje Bidena.

Charles Hoskinson, wybitna postać w branży blockchain i założyciel Cardano (ADA), wyraził zaniepokojenie podejściem obecnej administracji USA do kryptowalut. Argumentuje on, że nadchodzące wybory stanowią krytyczną okazję dla społeczności kryptowalutowej do strategicznego wykorzystania swoich głosów do kierowania polityką.

Charles Hoskinson piętnuje kryptowalutowe podejście regulacyjne Bidena

Charles Hoskinson otwarcie mówił o szkodliwym wpływie polityki prezydenta Joe Bidenana sektor kryptowalut. Podkreśla on wsparcie administracji dla agresywnej taktyki regulacyjnej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (SEC), którą nazywa “regulacją przez egzekwowanie”. Charles Hoskinson twierdzi, że takie podejście stłumiło innowacje i przyczyniło się do znacznej utraty miejsc pracy w rozwijającej się branży wartej biliony dolarów.

Co więcej, krytykuje on brak demokratycznych prawyborów, sugerując, że mogłyby one ujawnić to, co postrzega jako malejące kompetencje Bidena. Krytyka Hoskinsona rozciąga się na szersze rozczarowanie przedstawieniem sytuacji przez media, które jego zdaniem nie pociągają administracji do odpowiedzialności za te postrzegane błędy.

Liderzy kryptowalut dążą do bardziej korzystnych regulacji

Inni kluczowi gracze na arenie blockchain, w tym dyrektor generalny Messari Ryan Selkis i bliźniacy Winklevoss, popierają punkt widzenia Hoskinsona i są niezadowoleni z obecnego środowiska regulacyjnego. Podobnie, dyrektorzy generalni dużych firm, takich jak Coinbase i Ripple (XRP), przekształcili lobby kryptowalutowe w znaczącą siłę polityczną, ilustrując rosnącą gotowość branży do bezpośredniego wpływania na politykę.
Ponadto Anthony Scaramucci, znana postać w sektorze inwestycyjnym i kryptowalutowym, zaoferował jedynie chłodne poparcie dla Bidena, woląc to od nieprzewidywalności administracji byłego prezydenta Trumpa. Ci liderzy i Hoskinson naciskają na bardziej korzystne warunki regulacyjne dla rozwoju branży kryptowalut.

Polityka kryptowalut kluczowa w nadchodzących wyborach

W odpowiedzi na te bieżące wyzwania Charles Hoskinson wzywa społeczność kryptowalutową, aby w nadchodzących wyborach stała się wyborcami jednej kwestii, koncentrując się na polityce kryptowalutowej. Strategia ta ma na celu zmianę krajobrazu politycznego w celu wsparcia postępu technologicznego i gospodarczego, który technologia blockchain może zaoferować lepiej.

Wcześniejsza krytyka ze strony Charlesa Hoskinsona obejmowała zdecydowaną krytykę notatki rozpowszechnianej wśród członków Komitetu Demokratów, która miała wpłynąć na znaczące przesłuchanie w sprawie regulacji dotyczących aktywów cyfrowych. Ten przykład, między innymi, napędza jego kampanię zachęcającą do krytycznego rozważenia polityki kryptograficznej wśród amerykańskich wyborców.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours