XRP Whale przesuwa ponad 30 mln monet, gdy cena spada poniżej 0,5 USD, co dalej?

Znany wieloryb XRP przeniósł ostatnio ponad 30 milionów monet na scentralizowaną giełdę kryptowalut. Cena XRP spadła poniżej 0,5 USD pomimo dzisiejszego wzrostu.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

  • Wieloryb wyładował ponad 30 milionów monet na CEX, wywołując spekulacje.
  • Transakcja podsyciła niedźwiedzie nastroje rynkowe pomimo dzisiejszego skoku ceny XRP.
  • Cena XRP walczy o utrzymanie pozycji powyżej 0,5 USD pomimo wzrostu w ciągu ostatnich 24 godzin.

Rodzima kryptowaluta Ripple, XRP, po raz kolejny znalazła się w centrum uwagi, zmagając się z intensywną zmiennością rynku. W szczególności token ten stoi w obliczu wyzwań związanych z utrzymaniem swojej pozycji powyżej poziomu cenowego 0,5 USD.

W międzyczasie, pośród tego niestabilnego scenariusza handlowego, zauważono wieloryba, który wyładował prawie 30 milionów monet na scentralizowaną giełdę kryptowalut. Transakcja ta wywołała falę obaw wśród inwestorów spekulujących na temat przyszłej trajektorii cen aktywów.

Whale zrzuca 30 milionów monet do Bitstamp: What’s the Scoop?

Według danych Whale Alert, 30,32 miliona XRP, o wartości 15,07 miliona dolarów, zostało dziś, 10 czerwca, przeniesione do Bitstamp, giełdy kryptowalut z siedzibą w Luksemburgu. Transakcji tej dokonał znany wieloryb XRP, Rzn.

Warto zauważyć, że transfer monet do Bitstamp zwiększa podaż rynkową tokena, tym samym stanowiąc niedźwiedzi czynnik dla aktywa. W związku z tym XRP miał trudności z przebiciem się powyżej kluczowego wsparcia na poziomie 0,5 USD, pomimo wzrostu ceny w ciągu ostatnich 24 godzin.

Wieloryb, Rzn, wielokrotnie dokonywał masowych wyprzedaży na Bitstamp, o czym wcześniej informował CoinGape Media. Ten powtarzający się wzorzec wywołał spekulacje na temat możliwego związku między portfelem a Ripple, szczególnie po przejęciu udziałów Ripple w CEX.

W międzyczasie warto również zauważyć, że Robinhood niedawno nabył Bitstamp, dzięki czemu platforma zyskała infrastrukturę techniczną do notowania tokenów XRP i XRP Ledger.

Skoki cen XRP

Natomiast w trakcie pisania cena XRP odnotowała 0,68% wzrost w ciągu ostatniego dnia do 0,497 USD. 24-godzinne minima i maksima tokena wynoszą 0,4937 USD i 0,5008 USD, co dodatkowo podkreśla walkę o utrzymanie przebicia powyżej poziomu 0,5 USD.

Dane Coinglass wskazywały na niedźwiedzie trendy rynkowe dla aktywów, ponieważ futures OI spadł o 0,30%, a wolumen instrumentów pochodnych spadł o 36,31%. Podkreśla to zmniejszone zainteresowanie inwestorów, a następnie znaczny spadek aktywności rynkowej wokół XRP.

Poza tym wskaźnik RSI wynosił około 38, malując niedźwiedzią perspektywę dla tego aktywa. Czynniki te wspólnie potwierdzają walkę monety o odzyskanie przebicia powyżej poziomu cenowego 0,5 USD, przy czym byki i niedźwiedzie walczą o przejęcie kontroli.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours