Bitcoin Meme Coin: PUPS pompuje 20% na akumulację wielorybów i runy

Bitcoin meme coin PUPS (Ordinals) zanotował prawie 20% wzrost ceny, spadając wraz z masową akumulacją wielorybów i uruchomieniem protokołu Runes pośród halvingu BTC.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

  • Po uruchomieniu protokołu Runes tokeny powiązane z Bitcoinem tryskały optymizmem.
  • Wieloryb zgromadził kolosalne ilości PUPS tuż przed uruchomieniem protokołu Runes, sygnalizując strategiczną inwestycję.
  • Cena PUPS znacznie wzrosła po halvingu BTC.

Nieustannie ewoluujący świat kryptowalut po raz kolejny był świadkiem szumu dzisiaj, 19 kwietnia, gdy moneta memowa Bitcoin PUPS (Ordinals) wzrosła o prawie 20%, przede wszystkim dostosowując się do kilku byczych wydarzeń pośród halvingu BTC. Dane blockchain podkreślają ogromną akumulację wielorybów, której dodatkowo towarzyszy uruchomienie protokołu Runes, nowego standardu dla tokenów zamiennych emitowanych bezpośrednio w sieci Bitcoin, napędzając optymistyczny potok rynkowy dla tokena PUPS. Ta kronika pozycjonuje memową monetę Bitcoin obok znanych kryptowalut memowych w świecie kryptowalut, w tym Dogecoin, Shiba Inu i wielu innych.

Równolegle z dzisiejszym wydarzeniem halvingu BTC, deweloper Ordinals Casey Rodarmor ogłosił wcześniej uruchomienie Runes, dodatkowo napędzając entuzjazm inwestorów dla tokenów powiązanych z Bitcoinem. Zgodnie z tym, token PUPS, pozycjonowany jako pierwsza moneta memowa na największym na świecie blockchainie, wcześniej rozpoczął swoją podróż do świata kryptowalut jako token BRC-20. Jednak wraz z uruchomieniem protokołu Runes pośród halvingu BTC, PUPS migrował do tokena opartego na protokole Runes, co wydaje się zapoczątkować byczą eskapadę dla monety memowej.

Akumulacja wielorybów PUPS przed rozrodem: Raport

Co ciekawe, protokół Runes miał zostać uruchomiony wraz z tegorocznym halvingiem BTC, co wskazuje na wysoce strategiczną inwestycję nieznanego wieloryba w aktywa. Zgodnie ze spostrzeżeniami ujawnionymi przez platformę do analizy danych w łańcuchu LookonChain, wieloryb kupił 8 862 PUPS o wartości 512 tys. dolarów po cenie 58 dolarów tuż przed halvingiem. Podkreślając zaufanie wieloryba do aktywa, przypisywane przede wszystkim uruchomieniu protokołu Runes, akumulacja wywołała znaczny optymizm rynkowy w odniesieniu do tokena.

W międzyczasie wydaje się, że ten wieloryb kupił do tej pory łącznie 63 024 PUPS o wartości 4,29 mln USD po średniej cenie 68 USD, co czyni go największym posiadaczem PUPS na Solanie. Warto zauważyć, że chociaż token funkcjonuje na blockchainie Bitcoina, platformy takie jak Multibit wydają się umożliwiać łączenie PUPS między Solaną a Bitcoinem, dostosowując się do wyżej wspomnianej akumulacji na blockchainie Solany.

Ta kronika łącznie (uruchomienie akumulacji Runes & Whale) wywołała optymistyczny szał na PUPS, gdy token wzrósł o prawie 20%.

Zwyżki cen PUPS (Ordinals)

Cena tokena PUPS (Ordinals) wzrosła o 18,79% w ciągu ostatnich 24 godzin i obecnie wynosi 60,89 USD. Bitcoin meme coin jeszcze bardziej zakotwiczył swoje bycze podejście na rynku w dniu dzisiejszym, ze wzrostem kapitalizacji rynkowej o 18,79%, eskortowanym przez 24,56% wzrost w 24-godzinnym wolumenie obrotu.

Ten wzrost wartości tokena świadczy o ogromnym optymizmie wśród inwestorów, wynikającym przede wszystkim z niedawnego udanego halvingu BTC. W połączeniu z akumulacją wielorybów i uruchomieniem Runes, PUPS wywołał fale w całym krajobrazie kryptowalut, zyskując znaczną trakcję wśród inwestorów natychmiast po jego powstaniu.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours