Zespół Shiba Inu Coin chwali K9 Finance za duże notowania, cena KNINE rośnie

Oficjalne konto X zespołu Shiba Inu pochwaliło K9 Finance za zabezpieczenie notowań na LBank, znanej giełdzie kryptowalut, podczas gdy cena KNINE i SHIB znacznie wzrosła.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

  • Spółka K9 Finance niedawno weszła na giełdę kryptowalut LBank.
  • Zespół Shiba Inu wziął udział w X i pogratulował najnowszego osiągnięcia KNINE.
  • Cena kryptowaluty KNINE wzrosła o ponad 12% po ogłoszeniu przez LBank.

W znaczącym wydarzeniu dla ekosystemu Shiba Inu (SHIB), K9 Finance DAO (KNINE) uzyskało notowanie na dużej giełdzie. Kryptowaluta KNINE będzie notowana na giełdzie LBank, jak ogłosił LBank 28 maja 2024 roku. W związku z tym zespół Shiba Inu pochwalił K9 Finance za najnowsze osiągnięcie. Tymczasem wykresy cen KNINE i SHIB wykazały znaczny wzrost.

LBank wymienia K9 Finance

Handel parą KNINE/USDT rozpocznie się w Strefie Innowacji, co stanowi kamień milowy dla powstającego projektu. K9 Finance DAO jest uznawane za oficjalne płynne rozwiązanie stakingowe dla Shiba Inu i łańcucha blokowego Shibarium. Co więcej, token KNINE, uruchomiony 7 marca 2024 r., działa w modelu stake-to-earn.

Ponadto, obstawiając KNINE, posiadacze uzyskują przychody z płynnego produktu stakingowego i DAO. Płynny produkt stakingowy ma zostać uruchomiony w 3. kwartale 2024 roku. Dzięki temu K9 DAO stanie się pionierskim dostawcą płynnych stakingów na blockchainie Shibarium.

Ogłoszenie LBank spotkało się z entuzjazmem ze strony społeczności memów Shiba Inu. Oficjalne konto X zespołu Shiba Inu, kierowane przez wpływowe postacie, takie jak Shytoshi Kusama i Kaal Dhairya, pogratulowało K9 Finance DAO wejścia na giełdę. Cytując post LBanku, napisali: „Gratulacje dla @K9finance za ich nowe notowanie! To kolejna wielka wygrana dla adopcji i wnosi większą wartość do #SHIBARMY. Kontynuuj niesamowitą pracę! #PartnerShib.”

Poparcie ze strony zespołu Shiba Inu podkreśla strategiczne znaczenie tego wpisu. Integracja K9 Finance DAO z blockchainem Shibarium wykorzystuje przewagę pierwszego gracza, ponieważ obecnie jest jedynym dostawcą płynnych stakingów w ekosystemie.

Tymczasem depozyty dla KNINE rozpoczęły się 27 maja 2024 r. o godzinie 12:00 UTC. Natomiast wypłaty będą dostępne od 29 maja 2024 r. o tej samej porze. Ponadto oczekuje się, że notowanie KNINE zwiększy płynność i adopcję, napędzając dalsze zaangażowanie w ekosystem Shiba Inu.

KNINE & Shiba Inu Cena

Kryptowaluta KNINE znacznie wzrosła po niedawnym ogłoszeniu LBank. Kryptowaluta osiągnęła szczyt na poziomie 0,000028 USD, co stanowi znaczący wzrost o 12,5% w stosunku do ceny zamknięcia wynoszącej 0,00002488 USD. Jednak wkrótce potem kryptowaluta KNINE została dotknięta niedźwiedzim trendem. Mimo to udało jej się pozostać na zielono.

W chwili pisania tego tekstu cena KNINE wzrosła o 0,89% do 0,00002506 USD we wtorek, 28 maja. Co więcej, 24-godzinny wolumen obrotu wzrósł o 42,54%. Podczas gdy moneta Shiba Inu zyskała 0,87% do 0,00002472 USD w momencie pisania tego tekstu. Co więcej, zbliża się do kluczowego poziomu oporu 0,000025 USD.

Jeśli cena SHIB przebije ten poziom i zdoła utrzymać dynamikę, następnym celem będzie 0,00003 USD. Ponadto, w zależności od nastrojów rynkowych, można spodziewać się wzrostu do 0,00005 USD. Jednak obecnie długie likwidacje SHIB są dwukrotnie większe niż likwidacje krótkich pozycji, co sugeruje, że może nastąpić trend spadkowy.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours