Cena Core (CORE) wzrasta o 20% po włączeniu do mapy drogowej notowań Coinbase

Coinbase dodaje Core (CORECHAIN) do swojej mapy drogowej notowań, podnosząc cenę Core o 29,92% i ulepszając swoją ofertę aktywów cyfrowych.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

  • Cena Core (CORECHAIN) wzrosła o 29,92% po włączeniu do mapy drogowej notowań Coinbase.
  • Core zajmuje 65. miejsce na liście największych kryptowalut z kapitalizacją rynkową w wysokości 1,7 mld USD.
  • Coinbase uruchomi kontrakty terminowe SHIB, FLOKI, BONK 30 maja

Giełda kryptowalut Coinbase ogłosiła włączenie Core (CORECHAIN) do swojej mapy drogowej notowań, wywołując znaczny wzrost cen. W momencie publikacji cena Core podskoczyła, zapewniając najwyższy zysk według danych CoinMarketCap.

Ta aktualizacja pochodzi z innych znaczących ofert Coinbase, rozszerzając listę obsługiwanych kryptowalut.

Coinbase rozszerza swój katalog kryptowalut

Coinbase oficjalnie stworzył prawdopodobieństwo umieszczenia Core na swojej giełdzie, włączając go do harmonogramu notowań. Chociaż niekoniecznie oznacza to ostateczne wprowadzenie do obrotu, to jednak każda kryptowaluta wymieniona w harmonogramie Coinbase została wprowadzona do obrotu.

Core, który działa w sieci blockchain warstwy 1, która jest kompatybilna z EVM, umożliwia wykonywanie inteligentnych kontraktów Ethereum i korzystanie ze zdecentralizowanych aplikacji. Ta kompatybilność może rozszerzyć jego zastosowanie i popularność na rynku kryptowalut.

Sieć Core jest w szczególności chroniona przez algorytm konsensusu „Satoshi Plus”, który łączy autoryzowaną moc wydobywania bitcoinów z delegowanym dowodem udziału (DPoS).

Ta nowa koncepcja ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa i wydajności sieci. Od czasu uruchomienia sieci głównej w styczniu 2023 r., Core wzrosła w rankingu, stając się sześćdziesiątą piątą co do wielkości kryptowalutą na całym świecie pod względem kapitalizacji rynkowej, która wynosi 1 705 602 554 USD. Core nie jest jednak obecnie przedmiotem obrotu na Binance, ale można go znaleźć na innych giełdach, takich jak Bybit i OKX.

Cena CORE wzrosła o 20%

Ogłoszenie to wywarło presję na wzrost ceny Core w ciągu ostatnich 24 godzin, ponieważ rynek pozytywnie zareagował na tę wiadomość, rosnąc o ponad 20% i wymieniając ręce po 1,96 USD. Uwzględnienie tej mapy drogowej jest częścią planu ekspansji firmy, który ma na celu zapewnienie użytkownikom różnych tokenów i monet, w tym monet memów i głównych kryptowalut.

Podobnie, niedawno pojawiły się oferty, takie jak memowa moneta Bonk (BONK) z siedzibą w Solanie do handlu w Nowym Jorku, a także ciągłe wsparcie Coinbase dla różnych aktywów cyfrowych pomimo trwających dyskusji i działań regulacyjnych dotyczących niektórych aktywów, takich jak XRP.

Co więcej, wieczyste kontrakty futures na Shiba Inu (SHIB), FLOKI i BONK zostaną uruchomione przez Coinbase 30 maja na platformach Coinbase International Exchange i Advanced.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours